Kas oled mõelnud, kust näha Eesti ja muid telekanaleid väljaspool Eestit?
Lahendus asub siin!

Loo konto Loe altpoolt edasi

TV sinu taskus

Oleme loonud teile lahenduse, kus televisiooni otseprogrammi saad vaadata oma nutiseadmest, telerist või arvutist, ükskõik, kus iganes sa ka ei viibi. Nüüd on televiisor sinuga alati kaasas!

Proovi järgi

Aeg on sinu käes

Sa saad ise valida, kuna mingit programmi soovid vaadata. Salvesta saade või terve sari. Me ei sea sulle mingeid piiranguid, salvesta kasvõi terve TV kava. Alusta juba täna.

Proovi järgi

Sinu lemmik kanalid

LeiserTV on sinu eestikeelne kaaslane telekas, arvutis, tahvelarvutis ja mobiilis. Palju kanaleid: ETV, ETV2, Kanal2, TV3, Kanal11, Fox Life jt.

Proovi järgi

TV vaade

Oleme loonud LEISERTV äpi just Sulle, kes sa kasutad LEISERTV-d oma teleris. LEISERTV äpp töötab enamus nutiteleril ning võimaldab kasutada Sinu teleripulti rakenduse kasutamisel.

Proovi järgi

LeiserTV äpp

Oleme loonud LEISERTV äpi just Sulle, kes sa kasutad LEISERTV-d oma teleris. LEISERTV äpp töötab enamus nutiteleril ning võimaldab kasutada Sinu teleripulti rakenduse kasutamisel.

Get it on Google Play

  • Device Content Image
  • Device Content Image
  • Device Content Image

Mida kliendid meist arvavad

Toomas

"Olen LeiserTV-d kasutanud nüüdseks terve aasta. Alguses Esines probleeme Vietnamist video vaatamisel, aga administraator reageeris ning paari päevaga sai kõik korda!" - Toomas, 40 (Vietnam)

Signe

"LeiserTV on kõige mugavam viis välismaalt Eesti telekanaleid vaadata. Super, tänan siiralt tegijaid." - Signe, 20 (Soome)

Leelo

"Oleme abikaasaga kasutanud LeiserTV-d kui käime välisreisidel. Teised Eesti vaatamisvõimalused kahjuks välismaal ei tööta." - Leelo, 45 (Rootsi)

Korduma kippuvad küsimused

Milline peab olema Interneti kiirus, et kasutada Teie teenust?

Tee kiirusetest LeiserTV serveri ja enda arvuti vahel. Pildi sujuvuse tagamiseks peab testi tulemus ületama 3Mbit/s. Kiirusetesti saad teha siin speed.leisertv.com

Kas saan vaadata LeiserTV-d samaaegselt erinevate seadmetega?

Jah saad. Vaikimisi töötab LeiserTV ainult ühel vaatamisseansil. Kuid teil on võimalik juurde tellida teist korda sama kasutajanimega sisenemine süsteemi, mis on 50% soodsama vaatamistasuga.

Kas võin jagada oma kasutajatunnust sõbrale/tuttavale/sugulasele?

Oma kasutajanime ei ole lubatud jagada kolmandatele isikutele. Juhul, kui süsteem tuvastab kasutajakonto kasutamise samaaegselt erinevatel seadmetel, siis esimesel korral blokeeritakse kasutajakonto ilma hoiatuseta 24 tunniks. Jätkuvate rikkumiste ilmnemisel on LeiserTV-l õigus teie kasutajakonto blokeerida jäädavalt.

Miks minu Windowsi arvutis LeiserTV ei tööta?

Veendu, et Sul on paigaldatud ja lubatud Web-i lehitsejas Flash Player.

Loo konto ja naudi!