Logi sisse / Loo konto

Sa viibid
Soomes Ukrainas USAs Austraalias Prantsusmaal

Tahad vaadata
ETV Kanal 2 TV3 Kanal 11 TV1000

Aga pole võimalik...

LeiserTV aitab Sind! 

Sinu tasku TV

Oleme loonud teile lahenduse, kus televisiooni otseprogrammi saad vaadata oma nutiseadmest, telerist või arvutist, igast maailma otsast.

Sinu aeg

Sa saad ise valida, kuna mingit programmi soovid vaadata. Salvesta saade või terve sari. Me ei sea sulle piiranguid, salvesta kasvõi terve TV kava.

Sinu lemmikud

LeiserTV on sinu eestikeelne kaaslane telekas, arvutis, tahvelarvutis ja mobiilis. Palju kanaleid: ETV, ETV2, Kanal2, TV3, Kanal11, Fox Life jt.

 

TV vaade

Oleme loonud LeiserTV äpi just Sulle, kes sa kasutad LeiserTV-d oma teleris. LeiserTV äpp töötab enamus nutiteleril ning võimaldab kasutada Sinu teleripulti rakenduse kasutamisel.

Proovi järgi

LeiserTV äpp

Oleme loonud LeiserTV äpi just Sulle, kes sa kasutad LeiserTV-d oma teleris. LeiserTV äpp töötab enamus nutiteleril ning võimaldab kasutada Sinu teleripulti rakenduse kasutamisel.

 
 

Mida kliendid arvavad

Olen LeiserTV-d kasutanud nüüdseks terve aasta. Alguses esines probleeme Vietnamist vaatamisel, aga administraator reageeris ruttu ning paari päevaga sai kõik korda!
- Toomas, 35 (Jaapan)

LeiserTV on kõige mugavam viis välismaalt Eesti telekanaleid vaadata. Super, tänan siiralt tegijaid.
- Signe, 23 (Soome)

Oleme abikaasaga kasutanud LeiserTV-d kui käime välisreisidel. Teised Eesti vaatamisvõimalused kahjuks välismaal ei tööta.
- Jaanika, 42 (Saksamaa)

Küsimused ja vastused

Milline peab olema Interneti kiirus, et kasutada Teie teenust?
Tee kiirusetest LeiserTV serveri ja enda arvuti vahel. Pildi sujuvuse tagamiseks peab testi tulemus ületama 3Mbit/s. Kiirusetesti saad teha siin speed.leisertv.com

Kas saan vaadata LeiserTV-d samaaegselt erinevate seadmetega?
Jah saad. Vaikimisi töötab LeiserTV ainult ühel vaatamisseansil. Kuid teil on võimalik juurde tellida teist korda sama kasutajanimega sisenemine süsteemi, mis on 50% soodsama vaatamistasuga.

Kas võin jagada oma kasutajatunnust sõbrale, tuttavale, sugulasele?
Oma kasutajanime ei ole lubatud jagada kolmandatele isikutele. Juhul, kui süsteem tuvastab kasutajakonto kasutamise samaaegselt erinevatel seadmetel, siis esimesel korral blokeeritakse kasutajakonto ilma hoiatuseta 24 tunniks. Jätkuvate rikkumiste ilmnemisel on LeiserTV-l õigus teie kasutajakonto blokeerida jäädavalt.

Miks minu Windowsi arvutis LeiserTV ei tööta?
Veendu, et Sul on paigaldatud ja lubatud veebilehitsejas Flash Player.

 

Võta oma puhkusest maksimum.
Kõik on võimalik.

Vajad abi?

Vali sobiv teema ja kirjelda oma probleemi

{{helpdeskModel.info.msg}}
Download: Mbps
Upload: Mbps