Taustapilt

Sa viibid
Soomes Ukrainas USAs Austraalias Prantsusmaal
Tahad vaadata
ETV Kanal 2 TV3 Kanal 11 TV1000
Ei saa? Loe alt, kuidas saad.

Kanalite nimekiri
Kanali logod
?Vajan abi

Sinu lemmik seadmes

Vaata oma lemmik nutiseadmest kvaliteetset kodumaist telesisu ükskõik millisest maailma punktist. Vajad vaid internetiühendust ja ei midagi muud.

Sinu vaba valik

Saad ise valida, kus, millal ja mida vaatad. Salvesta saade või terve sari. Telekava näitab valikut reaalajas.

Sinu lemmik kanalid

LeiserTV pakub Sulle üle 100 telekanali, kuulamiseks rohkem kui 20 raadiojaama ja mitmeid lisateenuseid.

TV vaade

Oleme loonud LeiserTV äpi just Sulle, kes sa kasutad LeiserTV-d oma teleris. LeiserTV äpp töötab enamikel nutiteleritel ning võimaldab kasutada Sinu teleripulti rakenduse sees navigeerimisel.

LeiserTV äpp

Oleme loonud LeiserTV äpi just Sulle, kes sa kasutad LeiserTV-d oma Androidi seadmes. Sisu kuvatakse õiges formaadis, on lihtsalt ligipääsetav ja mugav kasutada.

Äppi kasutades saad parima kasutajakogemuse TVst vaadates!

Kliendid meist

Olen LeiserTV klubi liige olnud juba üsna pikka aega. Tore on näha, kuidas teenus pidevalt areneb ja kui varasemalt esines probleeme ühenduse või mõne telekanali nägemisega, siis praeguseks tundub, et asjad on kontrolli all. - Andres, 35 (Soome)

Aitäh teile! Mul on nii super hea meel, et saan reisil käies ka kõigega kursis olla ja hotellis ei pea enam igavlema :) - Eva-Lotta, 22 (Austria)

Tore, et selline teenus on olemas. Oleme mehega pidevad kasutajad ja lisavaatamiskoht on tänuväärne uuendus. Ei tea, et mõni teine sarnane teenusepakkuja olemas oleks. - Tiivi, 42 (Miami)

KKK

Milline peab olema Interneti kiirus, et kasutada LeiserTV teenust?

Tee kiirusetest LeiserTV serveri ja enda arvuti vahel. Pildi sujuvuse tagamiseks peab testi tulemus ületama 3Mbit/s. Kiirusetesti saad teha siin https://speed.leisertv.com

Kas saan vaadata LeiserTV-d samaaegselt erinevate seadmetega?

Ühe klubiliikme kontoga töötab LeiserTV samas internetivõrgust samaaegselt kahel seadmel.

Kas võin jagada oma kasutajatunnust sõbrale/tuttavale/sugulasele?

Oma kasutajanime ei ole lubatud jagada kolmandatele isikutele. Juhul, kui süsteem tuvastab kasutajakonto kasutamise samaaegselt erinevatel seadmetel, siis esimesel korral blokeeritakse kasutajakonto ilma hoiatuseta 24 tunniks. Jätkuvate rikkumiste ilmnemisel on LeiserTV-l õigus Sinu kasutajakonto blokeerida jäädavalt. Sõprade jaoks oleme loonud teenuse 'Saada sõbrale vaatamisaega'

Miks minu Windowsi arvutis LeiserTV ei tööta?

Veendu, et Sul on paigaldatud ja lubatud Web-i lehitsejas Flash Player.

Mis on lisavaatamiskoht?

Lisavaatamiskoht võimaldab Sul kahest erinevast seadmest samas internetivõrgus oma LeiserTV kontoga sisse logida. Ühel kasutajal on 2 vaatamiskohta.

Mis juhtub minu kontoga kui saadan sõbrale vaatamisaega?

Sõbrale saab saata enda vaatamisaega (minimaalselt 7 päeva). See tähendab, et päevade arv, mida saadad sõbrale, läheb Sinu vaatamisajast maha ja lisandub Sinu sõbra vaatamisajale.

LeiserTV privaatsustingimused

LeiserTV mõistab, et Teie isikuandmed on Teile tähtsad, ning on pühendunud nende kaitsmisele ja austamisele.

Käesolevad Privaatsustingimused selgitavad kuidas me käitleme isikuandmeid, mida me Teilt kogume või mida Te meile esitate. Lugege käesolevad Privaatsustingimused kindlasti hoolikalt läbi, et mõista meie lähenemist ning seda, kuidas me Teie isikuandmeid töötleme ja kuidas me neid kasutada võime. Käesolevaid Tingimusi võidakse muuta ning kõik muudatused ja täiendused tuuakse ära käesoleva dokumendi lõpus koos teabega selle kohta, millisel kuupäeval muudatused ellu viidi, seetõttu lugege neid Tingimusi aeg-ajalt uuesti.

Käesolevad Privaatsustingimused kohalduvad veebilehele www.Leisertv.com Teie isikuandmeid käideldakse kooskõlas Euroopa Liidu isikuandmete kaitse seadusega.

Teave, mida võime Teilt koguda

Kui otsustate tellida LeiserTV teenuseid, siis kogume Teilt mõningaid või kõiki allpool loetletud isikuandmeid.

Andmed, mida võime koguda:

 • E-posti aadress
 • Makseandmed, nagu kaardi tüüp, kaardi number või Paysera kasutaja andmed.
 • Kõik muud andmed, mis esitatakse meile meie Veebilehe kasutajaks registreerumisel.
 • Me võime registreerida Teie kirjavahetuse aadressi, kui meiega kontakteerute.
 • Kasutajaandmed, mida Te meile annate kasutajades LeiserTVi (hinnangud, meeldivaks märgitud teosed).
 • Andmed meie Veebilehe Teie poolsete külastuste kohta, muuhulgas andmeedastus, asukohaandmed ja muud sideandmed.
 • Samuti kogume Veebilehe Teie poolse kasutuse kohta teavet küpsiste ja muude sarnaste tehnoloogiate kaudu.

Samuti võime koguda andmeid Teie Teenusekasutus- ja vaatamisharjumuste kohta, nagu:

 • milliseid filme Te vaatate;
 • kuidas Te LeiserTV teenuseid kasutate, nagu filmide pausile panemine, edasi või tagasi kerimine;
 • kas salvestate filme hilisemaks vaatamiseks;

Võime Teilt saadavaid ja Teie Teenusekasutuse kohta saadavaid andmeid täiendada Teie kohta avalikult kättesaadava teabega ning ka teabega.

Käesolevates Privaatsustingimustes tähendavad isikuandmed andmeid, mida saab kasutada Teie tuvastamiseks. Isikuandmeteks ei loeta on andmed, mida ei saa isiku tuvastamiseks kasutada. Andmeid, mida ei loeta isikuandmeteks võime koguda, kasutada, edasi anda ja avaldada mis tahes eesmärkidel.

Te võite nõuda, et Teie isikuandmeid ei avaldataks, kuid isikuandmed, mida Teilt küsime, on meie Teenuse osutamiseks vajalikud. Kui meil ei ole vajalikku teavet, siis ei saa me oma Teenuseid osutada.

Pange tähele, et Teie poolt meile edastatavate isikuandmete õigsuse ja täielikkuse eest vastutate ainult Teie ise.

Andmete kasutamine

Kasutame Teilt saadud andmeid järgmistel viisidel:

 • maksete kinnitamiseks,
 • selle tagamiseks, et meie Veebilehe sisu esitatakse Teile ja Teie seadmesse kõige tõhusamal moel,
 • Teile pakkumiste, uudiste, teabe, toodete ja teenuste esitamiseks, mida Te meilt soovite või mille kohta usume, et need võiksid Teid huvitada,
 • Teile meie uudiskirja saatmiseks, mis võib samuti sisaldada LeiserTV või teiste veebilehtede pakkumisi, uudiseid, teavet, tooteid või teenuseid, mille kohta usume, et need võivad Teid huvitada. Pange tähele, et Te võite alati uudiskirjast loobuda, vajutades kirja päises sisalduvale loobumise viidale,
 • Uuringute läbiviimiseks, et täiustada Teie ja Teenuse suhestumist,
 • Teile tellimuste ja arvete andmete esitamiseks,
 • Teiega Teie konto või Teenuste ostu osas suhtlemiseks,
 • Teile Teie tellitud sisuga teenusesõnumite saatmiseks,
 • Teile LeiserTV sotsiaalmeedia rakenduse kasutamise võimaldamiseks, eeldusel, et Te valite selle, vastavalt Teie turvaseadistustele,
 • Teile Teenuse muutustest teavitamiseks,
 • Teenusekogemuse Teile isiklikumaks muutmiseks, võttes aluseks Teie kasutus- ja vaatamisstatistika, näiteks et soovitada Teile filme, teleseriaale ning muud sisu, mis võib Teid huvitada, või reklaamide kohandamiseks vastavalt Teie huvidele.

Samuti võime kasutada Teie andmeid või valitud kolmandatel isikutel kasutada Teie andmeid; seda kirjeldatakse täpsemalt allpool (vt jagu „Teie andmete avaldamine“).

Kus me Teie isikuandmeid hoiame

Kõiki Teie poolt meile edastatud andmeid hoitakse meie turvalistes serverites. Kõik maksetehingud krüpteeritakse tehnoloogia tööstusharu standardile vastava tehnoloogia abil. Kui oleme andnud Teile (või lasknud Teil valida) parooli, mis annab Teile juurdepääsu meie Veebilehe teatud osadele, siis vastutate Teie selle eest, et hoida see parool konfidentsiaalsena. Paneme Teile südamele, et Te ei avaldaks seda parooli kellelegi. Kui võimalik, peaksite avalikes ja jagatud seadmetes iga külastuse järel välja logima. Kui müüte või tagastate arvuti või seadme, milles saite LeiserTV Teenust kasutada, siis peaksite kõigepealt välja logima. Kui Te ei hoia oma parooli või seadet turvaliselt või kui Te ei logi välja, siis võivad järgmised kasutajad saada juurdepääsu Teie kontole ja Teie isikuandmetele.

Andmete edastamine Interneti kaudu ei ole veel täiesti turvaline. Kuigi anname endast parima, et Teid kaitsta, ei saa me Teie andmete turvalisust garanteerida ega võta endale vastutust, kui keegi saab sellele volitamata juurdepääsu. Kõigi andmete edastamine meie Veebilehe kaudu toimub Teie enda vastutusel. Kui me oleme Teie andmed kätte saanud, siis kasutame rangeid meetodeid ja turvameetmeid, et püüda vältida volitamata juurdepääsu neile andmetele.

Teilt kogutud andmeid võidakse edastada ja hoida väljaspool Euroopa Liitu („EL“) ja/või Euroopa Majanduspiirkonda („EMP“). Samuti võivad seda töödelda meie heaks või mõne meie tarnija heaks töötavad töötajad, kes tegutsevad väljaspool ELi ja/või EMPd. Sellised töötajad võivad tegeleda Teie tellimuse töötlemisega, Teie makseandmetega ja tugiteenuste osutamisega. Oma isikuandmeid sisestades nõustute nende sellise edastamise, hoidmise ja töötlemisega. Me teeme kõik vajaliku ja mõistliku, et Teie andmeid käideldaks turvaliselt ja kooskõlas käesolevate Privaatsustingimustega.

Teie andmete avaldamine

Me võime avaldada Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, kui meil on mõistlik alus arvata, et nende andmete avaldamine on vajalik:

 • kui me müüme või ostame mis tahes äri või varasid, siis võime Teie isikuandmeid potentsiaalsele ostjale või müüjale avaldada;
 • kui LeiserTV või olulise osa selle varadest omandab kolmas isik, siis on üks võõrandatavatest varadest LeiserTV klientide isikuandmed;
 • kui peame avaldama või jagama Teie isikuandmeid, et täita mingit seaduslikku kohustust, eeskirja, õiguslikku menetlust või valitsusasutuse nõuet või et jõustada või kohaldada meie Üldtingimusi, sealhulgas uurida potentsiaalseid rikkumisi. See hõlmab teabe vahetamist teiste ettevõtet ja organisatsioonidega, et vältida pettusi ja vähendada krediidiriski, avastada või vältida ebaseaduslikke või kahtlustatavalt ebaseaduslikke tegevusi või turva- või tehnilisi probleeme või muul moel nende vastu võidelda.

Võime kasutada kogutud teavet selleks, et jälgida Teenuse Teie poolset kasutamist, et aidata meil Teenust paremaks teha, samuti võime anda selliseid kogutud andmeid kolmandatele isikutele, nagu sisu pakkujatele, kellega me koostööd teeme, või reklaamiandjatele. Selline kogutud info ei sisalda isikuandmeid.

Samuti võime kasutada kolmandatest isikutest ettevõtteid, kes meile teenuseid osutavad, näiteks annavad taristu ja IT teenused (muuhulgas andmete hoidmine ja voogülekannete kvaliteedi jälgimine), töötlevad krediitkaarditehinguid, osutavad klienditeeninduse ja reklaami teenust, koguvad andmeid võlaanalüüsi ja täiustamise kohta ning klientide päringute kohta ning teostavad muid statistilisi analüüse. Neil ettevõtetel võib olla juurdepääs Teie andmetele, et oma teenuseid osutada. Me ei volita neid ettevõtteid Teie isikuandmeid kasutama ega avaldama, välja arvatud meile vajalike teenuste osutamiseks.

Kui Te ei taha meie uudiskirja saada, siis võite oma eelistusi igal ajal muuta. Selleks vajutades kirja päises sisalduvale loobumise viidale või kontakteerudes meiega Teile sobival ajal aadressil info@Leisertv.com. Pange tähele, et Te ei saa loobuda teatud kirjavahetusest meiega, näiteks seoses Teie konto tehingutega või uuendustega meie Teenustes, mida Te tellite.

Teie LeiserTV konto ühendamine Teie sotsiaalmeedia kontoga

Saate oma sotsiaalmeedia konto, nt Facebooki konto, ühendada oma LeiserTV kontoga. Kui otsustate oma sotsiaalmeedia konto LeiserTV kontoga ühendada, siis kogume selle konto kohta mõningaid andmeid, mida võidakse eelkirjeldatud viisil kasutada.

Me ei vastuta sisu eest, mis tuleb teenustest, mis ei kuulu LeiserTV-ile, ega andmete eest mida Te nende teenustega jagate või neile edastate. Kui kasutate kolmandate isikute teenuseid, siis peaksite lugema nende privaatsustingimusi, et teada saada, kuidas nad Teilt kogutavaid andmeid käitlevad.

Juurdepääs teabele

Teil on õigus Teie kohta hoitavatele andmetele juurde pääseda. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid me Teie kohta hoiame, ja parandada kõiki neis andmetes esinevaid vigu.

Teie isikuandmete töötlemisel teavitame Teid sellest, mida me nende andmetega teeme:

 • milliseid andmeid töödeldakse;
 • kuhu andmed alla laaditakse;
 • miks me neid andmeid töötleme; ning
 • millistele saajatele või saajate kategooriatele andmeid avaldatakse.

Esitame selle teabe tasuta ühe kuu jooksul vastava päringu saamisest ning seda üks kord kalendriaastas.

Selle õiguse teostamiseks pöörduge alltoodud kontaktandmetel meie poole.

IP-aadressid

Võime koguda andmeid Teie arvuti kohta, nagu näiteks kättesaadavusel Teie IP-aadress, operatsioonisüsteem ja brauseri tüüp, samuti ühenduse kiirus ja internetiteenuse pakkuja. Neid andmeid kasutab meie süsteemiadministraator ja nende alusel koostatakse aruanded meie reklaamiandjatele. Need on statistilised andmed meie kasutajate tegevuse kohta internetis ja selle korrapärade kohta, mis ei võimalda ühtegi isikut eraldi tuvastada.

Privaatsustingimuste muudatused

Kõikidest tulevastest muudatustest meie Privaatsustingimustes antakse teada LeiserTV veebilehel. Sobivusel teatatakse Teile neist ka vajadusel e-posti teel. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, välja arvatud juba olemasolevad tellijad, kelle jaoks jõustuvad muudatused 30 päeva pärast nende väljakuulutamist, kui ei ole teisiti märgitud.

Kontakt

Küsimused, kommentaarid ja päringud seoses käesolevate Privaatsustingimustega saatke palun e-posti aadressile info@Leisertv.com.

Vaadake meie Küpsiste Tingimusi, et saada teada, kuidas me küpsiseid kasutame.

Käesolevaid Privaatsus Tingimusi uuendati viimati: 31. augustil 2020.

Taustapilt

Üle 1000 filmi.
Eestikeelsete subtiitritega.
Palju põhjuseid liituda!

Alusta kohe!

Vali teema, kirjelda probleemi

{{helpdeskModel.info.msg}}
Sulge

Kanalite nimekiri

{{channel.name}}
{{channel.name}}